Αρχεία ανά ημέρα: 8 Απριλίου 2022

Διαβίβαση προγράμματος πανελλαδικών 2022

Δημοσιεύθηκε στη ΓΙΑ ΓΟΝΕΙΣ, ΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ, ΓΙΑ ΜΑΘΗΤΕΣ, ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ, Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Διαβίβαση προγράμματος πανελλαδικών 2022

Εκπαιδευτική εκδρομή στη Θεσσαλονίκη 2022 Η έκθεση περιλαμβάνει 50 αντιπροσωπευτικά έργα από τη σειρά 80+1 Πορτρέτα Προσωπικοτήτων της Θεσσαλονίκης του Κώστα Λούστα, φιλοτεχνημένα την περίοδο 1991-1993.

Δημοσιεύθηκε στη ΓΙΑ ΓΟΝΕΙΣ, ΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ, ΓΙΑ ΜΑΘΗΤΕΣ, ΕΚΔΡΟΜΕΣ, Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πραγματοποιήθηκε η εκπαιδευτική επίσκεψη των μαθητών του Β5 στη Θεσσαλονίκη με μεγάλη επιτυχία.

Αλλαγή προγράμματος 8/4/22

Δημοσιεύθηκε στη Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αλλαγή προγράμματος 8/4/22