Μηνιαία Αρχεία: Οκτ 2017

ΦΕΚ (σχολές) ΕΦΗΜΕΡΙ?Α ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΩΣ

ΦΕΚ 2995σχολε?ς

Δημοσιεύθηκε στη ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, ΓΙΑ ΜΑΘΗΤΕΣ | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΦΕΚ (σχολές) ΕΦΗΜΕΡΙ?Α ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΩΣ

ενημε?ρωση

Δημοσιεύθηκε στη ΓΙΑ ΜΑΘΗΤΕΣ | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ενημε?ρωση μαθητω?ν της τελευται?ας τα?ξης ΓΕΛ σχολικου? ε?τους 2017-2018 και των αποφοι?των ? υποψηφι?ων για τις πανελλαδικε?ς εξετα?σεις ΓΕΛ 2018 σχετικα? με τα εξεταζο?μενα μαθη?ματα σε πανελλαδικο? επι?πεδο.

Κανονισμός μαθητικών κοινοτήτων.

κανονισμο?ς μαθητικω?ν κοινοτη?των

Δημοσιεύθηκε στη ΓΙΑ ΓΟΝΕΙΣ, ΓΙΑ ΜΑΘΗΤΕΣ, Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Κανονισμός μαθητικών κοινοτήτων.