Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Έπειτα από απόφαση της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης σας ενημερώνουμε τα εξής:

1.

Αναστέλλεται από αύριο έως και τις 2 Νοεμβρίου 2020 η λειτουργία ολόκληρης της Β΄ τάξης τού Λυκείου μας. Τα μαθήματα για την τάξη αυτή θα πραγματοποιoύνται με τη βοήθεια της σύγχρονης τηλεκπαίδευσης από τη Δευτέρα 26 Οκτωβρίου 2020 έως και τη λήξη της αναστολής.

2.

Τα μαθήματα της Α΄ και της Γ΄ Λυκείου θα πραγματοποιούνται από αύριο κανονικά στο σχολείο, σύμφωνα με το πρόγραμμα το οποίο επισυνάπτεται.

Επισήμανση

Σας παρακαλούμε να ελέγχετε συχνά τόσο την ιστοσελίδα του σχολείου μας όσο και το προσωπικό σας ηλεκτρονικό ταχυδρομείο (e-mail), προκειμένου να ενημερώνεστε έγκαιρα για τις ενδεχόμενες ανακοινώσεις.

ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΝΑΣΤΟΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ τα?ξης Β του 1ου ΓΕΛ Κομοτηνη?ς_signed(1) Παρασκευη? 23-10-20 (Α – Γ)-1

Δημοσιεύθηκε στην ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, ΓΙΑ ΓΟΝΕΙΣ, ΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ, ΓΙΑ ΜΑΘΗΤΕΣ. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.