Ενημέρωση γονέων για την επαναλειτουργία της σχολικής μονάδας

Αγαπητοί γονείς,

με την ευκαιρία της επαναλειτουργίας των σχολικών μονάδων από τη Δευτέρα 11 Μαΐου 2020, και προκειμένου να οργανωθούμε εκ νέου, σας παρακαλούμε θερμά να μας ενημερώσετε μέχρι αύριο Τρίτη 5 Μαΐου 2020 αν επιθυμείτε   να προσέλθουν τα παιδιά σας στη σχολική μας μονάδα. Θερμή παράκληση η ενημέρωση να γίνει από όλους τους γονείς  και για όλους τους μαθητές είτε θα προσέλθουν είτε όχι. Στην περίπτωση δε που οι μαθητές δεν θα προσέλθουν στο σχολείο καλείστε να στείλετε σκαναρισμένη Υ.Δ του Ν. 1599/86 στην οποία να δηλώνετε ” δεν θα προσέλθει ο υιός μου ή η κόρη μου στη σχολική μονάδα του 1ου ΓΕΛ, τη Δευτέρα  11 Μαΐου 2020 και μέχρι τη λήξη των μαθημάτων, λόγω συγκατοίκησης με άτομο που ανήκει σε ευπαθή ομάδα ή ανήκει ο ίδιος ο μαθητής ή η μαθήτρια σε ευπαθή ομάδα “.

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ Κ

Δημοσιεύθηκε στην ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, ΓΙΑ ΓΟΝΕΙΣ, ΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ, ΓΙΑ ΜΑΘΗΤΕΣ. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.