(Δι)ημερίδα ενημέρωσης μαθητών Λυκείων της Ξάνθης και της Κομοτηνής για τις σχολές του Δ.Π.Θ.

Καλημέρα σας,

Ονομάζομαι Κυριαζή Αναστασία και βρίσκομαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω πως το UniDay πραγματοποιείται για ακόμα μια φορά στην πόλη της Ξάνθης. Γι’ αυτόν ακριβώς τον λόγο θα θέλαμε εκ μέρους της EESTEC να σας καλέσουμε στην εκδήλωση μας που θα λάβει χώρα την Πέμπτη 31 Οκτωβρίου και Παρασκευή 1 Νοεμβρίου 2019 πιθανότατα στο Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών στην Πανεπιστημιούπολη των Κιμμερίων. Περισσότερες πληροφορίες για τη διεξαγωγή του event θα βρείτε στο επισυναπτόμενο αρχείο. Θα χαιρόμασταν ιδιαιτέρως αν μας τιμήσετε με την παρουσία του σχολείου σας.

Δημοσιεύθηκε στην ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, ΓΙΑ ΓΟΝΕΙΣ, ΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ, ΓΙΑ ΜΑΘΗΤΕΣ. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.